1. در مواردی که سایت تخفیف اعلام می کند این تخفیف بطور اتوماتیک روی همه دوره ها اعمال می شود.
 2. بعد از کم شدن مبلغ تخفیف 60 تا 70 درصد از مبلغ به تولید کننده ی محتوا پرداخت می شود.
 3. تسویه حساب حق الزحمه هر ماه صورت می گیرد.
 4. محتوا باید بصورت انحصاری برای بهترین معلم آنلاین تولید شود.
 5. در صورت فروش محتوای انحصاری بهترین معلم آنلاین در سایر فروشگاه های اینترنتی، بهترین معلم آنلاین حق دارد که از معلم دوره به صورت قانونی از مراجع ذی صلاح شکایت به عمل آورد.
 6. محتوای تولیدی برای بهترین معلم آنلاین تولید می شود و صاحب اصلی آن بهترین معلم آنلاین خواهد بود.و معلم برای همیشه در سهم سود تولیدی شریک خواهد بود.
 7. امکان توقف انتشار توسط بهترین معلم آنلاین امکان پذیر است و معلم این دسترسی را نخواهد داشت.
 8. مبلغ دورهای نقدی را خود معلم تعیین می کند ولی بهترین معلم آنلاین تمام موارد لازم را به معلم دوره برای قیمت گذاری ارائه می دهد.
 9. در پنل معلم تمام موارد لازم برای مشاهده تعداد فروش، مبلغ تخفیف اعمال شده و مبلغ سود هر دوره مشاهده می شود.
 10. ارائه انواع شیوه های ارتباطی به غیر از بستری که در سایت فراهم شده است اکیداً ممنوع است عدم توجه به این مسئله موجب قطع همکاری با معلم دوره می شود.
 11. استفاده از هر گونه تبلیغ در محصولات تولید مثل (ویدئو، صوت واتر مارک، لوگو، کپشن و زیرنویس) اکیداً ممنوع می باشد و موجب قطع همکاری با معلم می شود.
 12. تولید تعداد محدودی محصول با کیفیت جهت قرارگیری در بخش اشتراک ماهیانه الزامی است و تمام سود آن جهت توسعه و برند سازی بهترین معلم آنلاین صرف خواهد شد.
 13. شراکت در جهت گسترش تبلیغات چه بصورت فیزیکی و چه به صورت مجازی زیر نظر بهترین معلم آنلاین الزامی است مثلا معلم ها می توانند لینک محصولات خود را بعد از تائید در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنند.
 14. تولید محتوا باید در زمانبندی مشخص شده تحویل داده شود.
 15. در صورت نیاز باید در محتوا به روز رسانی انجام شود.
 16. در صورت نیاز باید تمام فایل ها و نرم افزار های ارائه شده در آموزش در اختیار بهترین معلم آنلاین قرار گیرد.
 17. معلم موظف است به سوالات خریداران چه قبل از خرید و چه بعد از خرید پاسخ دهد. حداکثر 24 ساعت باید این زمان طول بکشد.
 18. ارائه پشتیبانی محصول بعد از فروش به مدت سه ماه بر عهده معلم است.
 19. انتشار هرگونه محتوای مشمول مصادیق محتوای مجرمانه بر عهده معلم است.
 20. بعد از تائید عنوان و سر فصل آموزشی باید تولید محتوا صورت بگیرد در غیر اینصورت بهترین معلم آنلاین هیچ مسئولیتی در قبال آن به عهده نمی گیرد و به راحتی ممکن است مجموعه شما تائید نشود.
 21. معلم ها در استخدام بهترین معلم آنلاین نیستند فقط طبق قراردادی که اخذ می گردد به همکاری ادامه می دهیم و تا زمانی که قوانین را رعایت کنند این همکاری طبق قرارداد ادامه دارد بنابراین این قرارداد بین معلم و بهترین معلم آنلاین شامل هیچ مزایا یا بیمه ای نمی شود. تنها درصدی توافقی از فروش محصول خواهد بود.